Čeština (Česká republika)

Můj účet



Focení s Viki a Vinkou
Úterý, 12 Květen 2026 17:50

Muž provádí dívce vaginální fisting a u toho kouří cigaretu.


Počátkem března proběhlo velmi epické focení s dvěma modelkami - s Viki a Vinkou.

Jednalo se o focení poměrně velkého rozsahu, takže zpracování fotografií bylo časově náročné.

Nyní však byly fotky dokončeny a lze je tedy spatřit v galerii.


Jednalo se o interiérové focení, což s sebou přináší určité kompromisy, z nichž největším je nutnost fotit v konvenčním viditelném spektru.

Tematicky se focení ubíralo od různých BDSM stylizací až k pornartu, což je patrné i z výše uvedeného snímku, na kterém lze spatřit vaginální fisting.


Klystýr mlékem do úst v IR spektru

Klystýr mlékem do úst.


Několik málo snímků bylo experimentálně pořízeno i venku, ale podmínky pro infračervenou fotografii ještě zdaleka nebyly optimální, nehledě na nevhodné prostředí.



Filmová fotografie

Kromě digitální fotografie došlo i na tu filmovou.

Měl jsem k tomuto účelu objednaných několik Kodaků Vision3 500T, tedy prakticky jediné emulze kalibrované pro tungsten (wolfram) osvětlení, které využívám.

Ty však z Polska nedorazily včas, tak jsem musel sáhnout po zásobách v mrazáku, kde jsem však měl výhradně daylight filmy.

Ke slovu přišel FujiFilm Superia X-TRA 800, expirovaný v roce 2012.

I přes jeho stáří jsem ho fotil na původní ISO800 a výsledek mě velmi mile překvapil.

Barvy vyšly krásně stylizované do teplých odstínů a k tomu drsné, nekompromisní zrno, přesně jak má být.


Viz třeba tento snímek:

BDSM fotografie pořízená na FujiFilm Superia X-TRA 800


Mnohem horší byla situace s druhým filmovým materiálem - s Kodakem Vision3 250D.

Ten jsem fotil na ISO 400 - 800, neboť má značnou expoziční pružnost a byl čerstvý.

Barvy na skenech z labu však vyšly naprosto příšerně, což bylo samozřejmě způsobeno tím, že se jednalo o film pro denní světlo, ale na rozdíl od toho Fujifilmu se o klasický třívrstvý.

Superia disponuje čtvrtou vrstvou, která výsledku právě velmi pomohla.

Musel jsem ten Kodak tedy digitalizovat svépomocí znovu, protože u skenů z labu je to vždy sázka do loterie, co s tím automatické úpravy skeneru provedou.

Přistoupil jsem tedy k DSLR skenu pomocí následující sestavy:

Canon 100D + makrokrouřky (31mm) + Helios 44-2 2/58 (f/8) + 49mm to 52mm + JJC FDA-S1

Použil jsem k tomu jakýsi čínský adaptér z Aliexpressu, který má vlastní podsvícení.

Výsledky jsou po úpravách o dost lepší než původní skeny, byť pořád to není žádný zázrak a ten Fujifilm zkrátka vyšel mnohem lépe a již nevyžadoval žádné softwarové úpravy.