Čeština (Česká republika)Русский (Россия)Slovenčina (Slovensko)

Опрос

Что вы предпочтёте, фотосессии за деньги или свободное творчество ?
 

Мой эккаунт

Darksome Pho†ography

Добро пожаловать на сайт некоммерческого фотохудожника Даниэля Дивиша.

 
V okovech vášně
26.03.2020 22:30

Muž a žena jdou po cestě, rukami jsou k sobě připoutání okovy.


Upravil jsem znovu jeden starší snímek, neboť tenkrát jsem jeho zpracování z nějakého důvodu pojal ne zcela optimálním způsobem, takže byl poněkud ochuzen z hlediska množství barevné informace.

To jsem nyní napravil. 


Kdy pořídím nějaké nové fotky, to v tuto chvíli netuším. Ale paradoxně jsou k tomu nyní podmínky nezvykle dobré... ulice jsou zcela prázdné a vybízí to tak k focení na místech kde to obvykle možné nebývá a už vůbec ne ve formě aktu.

Třeba takový Karlův most by šel.

I když, na druhou stranu si nejsem jistý, zda by to byl úplně dobrý nápad.

 
PF 2020
29.12.2019 02:30

Snímek zachycuje hořící svíčky zasunuté v ženských intimních partiích.


Když se povznesu nad skutečnost, že v poslední době patrně není moc lidí, co by tento web navštěvovali, či dokonce četli tyto řádky, neboť nového obsahu, který by sem potencionálně někoho lákal, se zde objevuje tak říkajíc jako šafránu, slušností je popřát vám veselé Vánoce a šťastný Nový rok.

Pravda, s těmi Vánocemi jsem se o nějaký ten den opozdil, ale to by, vzhledem k výše uvedenému, nemuselo vadit.


Nahlédneme-li do statistik, je patrné, že bilance za předchozí rok je vskutku bídná.


Rok Počet focení Počet modelek2010 2 2
2011 20 16
2012 32 19
2013 19 13
2014 16 6
2015 20 8
2016 6 3
2017 5 3
2018 3 2
2019 2 1


Graf počtů focení za rok.


Jak lze vyčíst z tohoto šokujícího grafu, pouze zásluhou Furieux nedošlo k pádu k absolutní nule.

Pokud by mě tedy nekontaktovala, patrně bych si letos sám žádnou modelku neobstaral, neboť to bylo období poněkud hektické a to z mnoha důvodů, které by bylo zcela bezpředmětné zde nějakým způsobem rozebírat.


Věřím, že v roce následujícím to již bude v tomto ohledu o poznání lepší a pokusím se nafotit něco alespoň trošku smysluplného... měl jsem v hlavě celou řadu námětů, které jsem však v mezičase již stihl opět zapomenout. 

Pokud se však nemýlím, tak jsem si je někam zapsal. A byť už si nejsem jistý kam, tak teoreticky by mělo být možné je nějakým způsobem dohledat, ba dokonce i realizovat.


Ještě k té letošní tvorbě... na stranu druhou, jak se tak dívám na snímek, který jsem vložil do úvodu tohoto článku, tak určitou smyslnost spatřuji i ve fotografiích letos pořízených.

Někdo by sice mohl namítat, že je posunuta daleko za hranici dobrého vkusu, ale na to se v oblasti umění nikdy příliš nehrálo.

Vlastně by se tedy dalo říct, že jsem s letošní tvorbou spokojen... respektive s pár fotografiemi z té haldy, kterou jsem sem vložil. 

 
Návrat žijící smrti
22.03.2020 20:38

COVID-19 - ilustrační foto


Mor, španělská chřipka, ptačí chřipka, prasečí chřipka... a už je to tu zas.


Nicméně, je zajímavé sledovat jak vždycky v okamžiku, když mám v úmyslu pořídit zase pár nových snímků, nastanou nějaké komplikace.

Často pouze malicherné, jako že v daném okamžiku nebyla k dispozici odpovídající modelka, ale ty současné se jeví potencionálně závažněji... koronavirus, všechna ta Babišova "moudrá" přikázání... a teď navíc začalo mrznout.

A to vše v okamžiku, kdy se zdá, že s dostupností ladných křivek a hebké kůže těla ženského, které by mohl objektiv mého fotoaparátu zachytit, by v tuto chvíli problém být nemusel.

Pěkný přínos multikulturní společnosti, když kvůli tomu, že v Číně jedí netopýry si člověk nemůže ani zafotit.


Čistě mimochodem, co se týče snímku výše, ty filtry na tomhle typu masky patří dovnitř, ale to jsem zjistil teprve až ve chvíli kdy jsem ji potřeboval reálně použít... ale stejně na mě v Jednotě koukali všelijak :-) 


Jinak, nedávno byla po několika letech opětovně zveřejněna galerie s pořadovým číslem 92, tak doufám, že jste si ji v mezičase stihli náležitě prohlédnout (osobně ji považuji za zdařilou), neboť dnes byla opět zneveřejněna a to ze stejných důvodů jako minule.

 
Černá, bílá a Furieux
19.11.2019 17:54

Temné zákoutí s klečící dívkou přivázanou za nohy ke stromu.


Galerie byla opět obohacena o další snímky s modelkou Furieux.

Byť to u infračervených fotek nedělám často, pro tentokrát jsem se rozhodl pro černobílé pojetí.

(A co se toho nadpisu týče... dobře, i něco málo modré.)

 
« ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя »

Страница 1 из 123