Čeština (Česká republika)Русский (Россия)Slovenčina (Slovensko)

Опрос

Что вы предпочтёте, фотосессии за деньги или свободное творчество ?
 

Мой эккаунтСсылки

Eshop mé manželky
Зноймовский метал-бэнд


Darksome в прессе

Поскольку я не занимаюсь фотографией на дешёвой коммерческой основе, в прессе слишком часто не мелькаю и не считаю это в какой-либо мере важным....

 
Fotoaparat.cz: Vítězné fotografie soutěže "České tradice"
15.07.2017 22:14

Snímek zachycující velikonoční pohlazení, jenž se umístil na 4. místě.


"Od 12.4. do 12.6. probíhala v naší galerii soutěž na téma "České tradice". Partnerem soutěže byla společnost Fujifilm, která věnovala prvním třem vítězům hodnotné ceny - Fujifilm XP120 a 2x instatní fotoaparát Instax!
Podívejte se na galerii vítězných fotografií a přečtěte si rozhovor s vítězi v dnešním článku!"


4.MÍSTO – DARKSOME: POHLAZENÍ


O fotografii: Ta­to fotografie zachycuje tradiční české velikonoční „pohlazení“ a to v jeho nejčistší podobě.Tento posvátný obřad je velmi důležitý, neboť je zárukou toho, že budou ženy po celý další rok plné životní síly a energie a zabrání se tak jejich uschnutí.Současně se jedná o, často latentní, sexuální potřebu mnoha žen a dívek, která je natolik intenzivní, že by pravděpodobně uspíšila i znovuzrození samotného Ježíše Krista.V širším slova smyslu pak lze fotografii prezentovat dokonce i jako nepřímou a dosti zmírněnou návaznost na různé počiny již zmiňovaného Ježíše, kupříkladu jeho ukřižování.


Technika: Foto­grafie byla pořízena jednookou digitální zrcadlovkou Canon 100D, na niž byl osazen plně manuální objektiv pocházející z dob analogových – Pentacon Prakticar 1:1.8 50mm MC


Zaměřuji se převážně na fotografii uměleckého aktu v infračerveném spektru. Tento snímek je však jednou z výjimek, neboť byl pořízen v konvenčním viditelném spektru.

 
Akty X: 20 nejlepších tetovaných aktů podle čtenářů
13.08.2016 13:47


„Letošní ročník tradiční soutěže Reflexu o nejlepší akt pomalu, ale jistě vrcholí. Skončilo internetové hlasování a známe tedy výsledky Karty čtenářů. Na dvacet nejlepších fotek, pro které jste hlasovali, se podívejte v galerii.“


V galerii článku (nikoliv mezi výběrem vítězných snímků) byly publikovány následující fotografie:

- Consolatio philosophiae• FOTO: Darksome

- Sapfó a Devět Múz• FOTO: Darskome

 
Nahé krásky s chutí! Nový ročník soutěže Akty X bude ve znamení jídla
08.06.2017 17:26

Fotografie "Odměna a trest"


"Tradiční soutěž amatérských aktů se opět blíží a my v redakci věříme, že letošní tematické zadání naplní ambice osvědčených i nově vzniklých párů „fotograf — model“ do sytosti. Půjde totiž o kombinaci lidského těla a jídla. Takové je letošní zadání soutěže."


V galerii článku byly publikovány následující fotografie:

- Odměna a trest

- Hradní paní

 
Velká galerie: Prohlédněte si výběr z letošních Aktů X a vyberte ten nejlepší
30.07.2016 12:04


"Ve čtvrtek v poledne byla uzavřena první část letošního ročníku Aktů X. Poslední akty byly přihlášeny, a soutěž tedy jde do dalšího pokračování, a tím je čtenářské hlasování. V následujících dnech je tedy na vás, které fotce udělíte čtenářskou kartu a stane se tak jedním z vítězů klání. V galerii se podívejte na výběr z letošního ročníku. Hlasovat pro jednotlivé fotografie pak můžete na stránkách Aktů X."


V galerii článku byly publikovány následující fotografie:

- Sapfó a Devět Múz• FOTO: Darskome

- Consolatio philosophiae• FOTO: Darksome

 
« ПерваяПредыдущая123456789СледующаяПоследняя »

Страница 1 из 9