Čeština (Česká republika)Русский (Россия)Slovenčina (Slovensko)

Anketa

Uznávate fotenie za peniaze alebo preferujete slobodnú tvorbu ?
 

Môj účetNespolehlivé a neseriózní modelky
Sobota, 11 Júl 2015 17:40

(snímek je pouze ilustrační - modelka na něm uvedená se mezi ty nespolehlivé rozhodně neřadí)


Jelikož jsem toho názoru, že neseriózní modelky nelze jen tak ignorovat, ale je nutno na ně upozorňovat, aby s nimi ostatní fotografové nemuseli ztrácet čas, uvádím několik slečen s nimiž jsem byl kontaktu v průběhu první poloviny tohoto roku a neosvědčily se.

Po kliknutí na jméno modelky budete přesměrováni na její profil na Fotopartě.


Kristýna Vávrová alias Malakikca
Jako odpověď na nabídku focení jsem od slečny obdržel následující odpověď: "Ahoj tvé fotky jsou naprosto dokonale ! Sice nechci fotit nahotu ale když jsem viděla tvé fotky byla jsme absolutně nadšena a rada focen přijmu :)"
Na základě toho jsem nabyl dojmu, že o spolupráci zájem skutečně má a začali jsme se domlouvat na termínu. Psala, že studuje vysokou školu a že má momentálně zkouškové období, takže by se ji to hodilo až po něm, konkrétně prý v únoru.V únoru jsem se jí tedy ozval, přičemž místo odpovědi jsem byl umístěn na ignore list.Velice zvláštní přístup.


VeseyHope
Dotyčná projevila zájem o spolupráci a psala, že ohledně termínu mi dá vědět "večer". Když večerů uběhlo asi deset a žádnou zprávu jsem neobdržel, opět jsem jí napsal, přičemž mi dorazila odpověď, že se omlouvá za odmlku a že by to šlo v průběhu března.Když jsem ji v březnu a následně ještě dubnu, kontaktoval, zprávy zůstaly zcela bez odezvy.


Kamila20
Nelze se s ní běžným způsobem domluvit, neboť, byť tvrdí, že má o spolupráci zájem, ozve se vždy zhruba jednou za měsíc a pak zase delší dobu nekomunikuje, přičemž ale v průběhu této doby mým fotkám dává palce a ve fóru hledá fotografy, přičemž ale nabídky hned zase maže.


Sandra Flossmannová alias Sanushka
Domluvený termín zrušila a to údajně ze zdravotních důvodů, přičemž o pravdivosti této informace lze jen spekulovat. Když jsem ji po nějaké době opět kontaktoval, již neodepsala a zcela se odmlčela, přičemž ale na Fotopartu chodí.


Jana W. alias Puella
Komunikace s touto slečnou byla velmi zvláštní a domluva složitá. Prvně o spolupráci projevila zájem, přičemž jsme se předběžně domluvili na únor. V únoru mi sdělila, že již má všechny termíny až do dubna obsazené, přičemž se znova ptala, co by se fotilo, byť už jsme se na tom domlouvali.V květnu mi napsal, že si po porodu na focení netroufá a že chodí do práce a je unavená.Výsledkem tedy je více než půl roku naprosto zbytečné komunikace. 


Eutheria
Tohle je kapitola sama pro sebe. Slečna jako taková se jeví velice fajn a sympaticky, ovšem, je téměř nemožné se s ní na něčem domluvit a když už se to nakonec povede, tak to stejně zruší. Měli jsme domluvených několik termínů, prostřednictvím zpráv jsme si vyměnili poměrně značné množství textu, přičemž mi nedávno psala mail, že tentokrát už by to opravdu šlo a vyjmenovala desítky míst, která má na focení k dispozici, ovšem ani v tomto případě z toho nic nebylo.U ní mě to poměrně mrzí, že domluva nedopadla, ale nepředpokládám, že by se na tom v brzké době něco změnilo.


Kateřina Sedmerová alias Lamare
Domluvili jsme se na tématech focení a při snaze o domluvu termínu mi sdělila následující: "No venku už se celkem dá :) takže jsem jenom tvá :)" Poté se již neozvala.


Pavlína Kynychová alias smajlicek99
Velmi složitá a zdlouhavá domluva, která po několika výmluvách o zlomených kotnících a tak podobně, vyústila v to, že se již neozvala.


Chanel Art - Crazy20
Opět velmi složitá domluva. Po domluvení termínu se vždy odmlčela a ozvala zase až po domluveném datu, přičemž pak mi sdělila, že již na Fotopartu nechodí a tudíž ji na sebe mám dát telefon, na který se ozve. To jsem učinil, nicméně se dodnes neozvala. 

Diana Petráková alias Dijule
V průběhu domluvy focení se zcela odmlčela.