Čeština (Česká republika)Русский (Россия)Slovenčina (Slovensko)

Anketa

Uznávate fotenie za peniaze alebo preferujete slobodnú tvorbu ?
 

Môj účetVideo prezentace
Utorok, 18 August 2015 23:08


Pokusil jsem se z některých fotografií vytvořit prezentační video, výsledek můžete spatřit výše. 

Je zde vložen prostřednictvím HTML5 přehrávače, takže nemusí fungovat ve straších prohlížečích, jeho rozlišení je 4k, tudíž k plynulému přehrání je nutný alespoň průměrně výkonný počítač a jelikož má 10 GB, tak nezbytné je i méně loudavé internetové připojení.

Pokud byste měli s přehráním problém, je video k dispozici na Youtube a to například ZDE nebo ZDE. Tam lze video přehrát i ve snížené kvalitě.

Použil jsem k tomuto účelu již nevyužité kanály z dob Perla Group, přičemž jeden má 12 461 odběratelů, ten druhý 10 796. Z toho důvodu předpokládám, že by to mohlo posloužit jako nástroj při průběžném shánění nových modelek.

Byť na druhou stranu, už jsem se o to pokoušel v minulosti a poněkud se to minulo účinkem, neboť se zdá, že daná videa modelky děsila - viz VIDEO 1 z roku 2011 a VIDEO 2 z roku loňského.

Tuto domněnku potvrzuje kupříkladu i následující komentář u prvního z videí:

„Normálne som čakal, že sa na konci objavý kruh a o týždeň si po mňa príde smrť.“


Samotný fakt, že některé mé fotografie modelky děsí, je velmi znepokojivý a bývá pak náročné jim vysvětlit, že pokud zde na webu narazili na některé lehce "odvážnější" snímky, tak jsou foceny s modelkami, které takové fotky chtěly, focení tohoto typu je bavilo a že to samozřejmě neznamená, že takové fotografie musím pořizovat i s ostatními modelkami. Ba naopak, vždy je vše na domluvě a domluvit se dá i na provedení velmi decentním.

Celkově se modelkám, respektive jejich preferencím, snažím vycházet co nejvíce vstříc, aby focení probíhalo v pohodové a uvolněné atmosféře, jak tomu ostatně v 99-ti procentech případů bývá.//EDIT: Ukázalo se, že pokud je video přehráváno prostřednictvím integrovaného přehrávače, tak nefunguje zvuk. Použijte tedy odkaz na Youtube.